Маг-min

Намалювати шарж на шефа.

Намалювати шарж на шефа.

Намалювати шарж на шефа з фото в Києві, Дніпрі, Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі, Полтаві, Рівному, Одесі, Житомирі.

Кольоровий одно фігурний дружній шарж з сюжетом на ділову людину «Маг канцелярії».

намалювати шарж на шефа
«Маг канцелярії»
Шарж намальований на папері пастеллю і угольним олівцем.
Розмір шаржа 50 х 60 сантиметрів.
Намальований в 2018 році.

Коротко про сюжет кольорового тематичного дружнього шаржу на начальника «Маг канцелярії».

Дружній шарж «Маг канцелярії» намальований на замовлення таємного круга чарівників і магів канцелярських принад. На шаржі зображений їх головний маг-гуру магічного мистецтва. Він стоїть в своєму чаклунському одязі з чарівною паличкою в руці, якраз під час проведення свого біло-магічного ритуалу, а навколо нього літають в магічному вихорі канцелярські товари.

Схожість в дружньому шаржі «Маг канцелярії».

намалювати шарж на шефа
Фотографія на схожість в шаржі «Маг канцелярії»

При виникненні у Вас бажання привітати своїх рідних і знайомих оригінальним подарунком у вигляді тематичного дружнього шаржу пастеллю, замовляйте його завчасно так, як завжди є поточна робота. Отже, для створення Вашого шаржу необхідно виділити певний час (як мінімум один день).

Корисно знати!

Резервуйте час на доставку замовлення. Не забувайте, що на доставку замовлення з міста Одеса в міста обласного значення України потрібно мінімум добу, а в райцентри та інші населені пункти від двох до трьох днів. Враховуйте вихідні дні пошти. Існує адресна доставка. Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників поштових послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами “Нової пошти”. Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту “ЕMS Ukraine”.

Також запрошую Вас відвідати російськомовний сайт-побратим цього ресурсу за посиланням «ARTODGALLERY.COM»

? Всі твори, виставлені на цьому сайті є ручною роботою і створювалися без використання сучасних копіювальних і друкарських машин (сканерів, ксероксів, принтерів, ризографів).

Намалювати шарж на шефа в Україні.

Намалювати шарж на шефа з фотографії в Україні.

Намалювати шарж на шефа з фотографії в Україні, Росії, Білорусії, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Чехії, Словакії, Болгарії, Німеччині, Молдові, Придністровї.

Намалювати дружній шарж з фотографії в Україні, Росії, Білорусії, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Чехії, Словакії, Болгарії, Німеччині, Молдові, Придністровї.

One thought on “Шарж на шефа «Маг канцелярії».”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.