image

Намалювати портрет на весілля.

Намалювати портрет на весілля.

Намалювати портрет на весілля в Києві, Одесі, Кіровограді, Львові, Винниці, Луцку, Дніпрі, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Харькові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях.

Весільний портрет соусом «День весілля».

намалювати портрет на весілля
«День весілля»
Розмір портрета 60х50 см.
Намальований в 2018 році.
Замовлення надійшло з м Одеса, Україна
Місцезнаходження портрета: м. Одеса, Україна.

Вашій увазі представлений чорно-білий двохфігурний портрет «Весільний портрет». Портрет виконаний на папері художнім матеріалом соус. Дрібні деталі промальовані вугільним олівцем. Портрет створений на замовлення у 2018 році до річниці весілля.

Подібність в портреті «Весільний портрет»

image
Приклад на подібність в портреті «День Весілля».

Намалювати портрет на весілля в Києві.

Намалювати портрет на весілля з фотографії в Києві, Україні.

 

Намалювати портрет на весілля в Україні, Росії, Білорусі, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Чехії, Словакії, Болгарії, Німеччині, Молдові, Придністровї.

Намалювати чорно-білий портрет на весілля в Україні, Росії, Білорусі, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Чехії, Словакії, Болгарії, Німеччині, Молдові, Придністровї.

Замовлення на портрет пастеллю «Весільний портрет» надійшов з міста Одеса. При виникненні у Вас бажання привітати своїх рідних і знайомих оригінальним подарунком у вигляді портрета пастеллю, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Не забувайте, що на доставку замовлення з міста Одеса в міста обласного значення України потрібно мінімум добу, а в райцентри та інші населені пункти від двох до трьох днів. Враховуйте вихідні дні пошти. Існує адресна доставка. Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників поштових послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами “Нової пошти”. Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту “ЕMS Ukraine”.

Також запрошую Вас відвідати російськомовний сайт-побратим цього ресурсу за посиланням «ARTODGALLERY.COM»

Увага! Всі твори, виставлені на цьому сайті є ручною роботою і створювалися без використання сучасних копіювальних і друкарських машин (сканерів, ксероксів, принтерів, ризографів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.