image

Намалювати шарж на бізнесмена.

Намалювати шарж на бізнесмена.

Намалювати шарж на бізнесмена з фото в Києві, Одесі, Кіровограді, Львові, Вінниці, Луцьку, Дніпрі, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Харькові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях.

Кольоровий одно фігурний дружній шарж з сюжетом на бізнесмена в образі диригента «Бізнесмен-диригент».

намалювати шарж на бізнесмена
«Бізнесмен-диригент»
Шарж намальований пастеллю на папері.
Розмір шаржа 70х50 см.
Намальований в 2016 році.
Замовлення надійшло з м Одеса, Україна.
Місцезнаходження шаржа м Одеса, Україна.

Коротко про сюжет дружнього шаржу «Бізнесмен-диригент».

На прохання співробітників був придуманий і намальований тематичний дружній шарж на керівника Інтернет-магазину в місті Одеса. Завдання в сюжеті шаржа було зобразити героя з якостями начальника-стратега, який керує ресурсом від початку (пошук товару і закупівля) і до стадії продажу (летять посилки з товаром). Мною було запропоновано намалювати його диригентом-віртуозом. Ось, що з цього вийшло… .

Схожість в дружньому шаржі «Бізнесмен-диригент».

намалювати шарж на бізнесмена
Фотографія на схожість в шаржі «Бізнесмен-диригент».

При виникненні у Вас бажання привітати своїх рідних і знайомих оригінальним подарунком у вигляді тематичного дружнього шаржу пастеллю, замовляйте його завчасно так, як завжди є поточна робота. Отже, для створення Вашого шаржу необхідно виділити певний час (як мінімум один день).

Корисно знати!

Резервуйте час на доставку замовлення. Не забувайте, що на доставку замовлення з міста Одеса в міста обласного значення України потрібно мінімум добу, а в райцентри та інші населені пункти від двох до трьох днів. Враховуйте вихідні дні пошти. Існує адресна доставка. Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників поштових послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами “Нової пошти”. Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту “ЕMS Ukraine”.

Також запрошую Вас відвідати російськомовний сайт-побратим цього ресурсу за посиланням «ARTODGALLERY.COM»

? Всі твори, виставлені на цьому сайті є ручною роботою і створювалися без використання сучасних копіювальних і друкарських машин (сканерів, ксероксів, принтерів, ризографів).

Намалювати шарж на бізнесмена з фотографії на замовлення в Києві.

Намалювати шарж на бізнесмена з фотографії на замовлення в Києві, Україні.

Намалювати шарж на бізнесмена з фотографії в Україні, Росії, Білорусії, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Чехії, Словакії, Болгарії, Німеччині, Молдові, Придністровї.

Намалювати шарж на бізнесмена з фотографії на замовлення в Україні, Росії, Білорусії, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Чехії, Словакії, Болгарії, Німеччині, Молдові, Придністровї.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.