image

Сімейний портрет пастеллю на замовлення.

Сімейний портрет пастеллю на замовлення.

Намалювати сімейний портрет пастеллю на замовлення в Киеві, Одесі, Кіровограді, Львові, Винниці, Луцку, Дніпрі, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Харькові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях.

Графичний двофігурний портрет пастеллю «Обіймашки».

сімейний портрет пастеллю на замовлення
«Обіймашки»
Кольоровий портрет, намальований на папері пастеллю і вугільним олівцем.
Размер портрета 50 х 60 сантиметров.
Намальований в 2013 році.
Замовіли з м. Венерсборг, Швеція.
Знаходиться: м. Венерсборг, Швеція.

Вашій увазі представлений графічний двохфігурний портрет «Обіймашки». Портрет виконаний на папері художнім матеріалом пастель. Дрібні деталі промальовані вугільним олівцем. Портрет створений на замовлення друзів, зображеної на картині пари закоханих і був подарований у 2013 році до річниці весілля. Друзі гостювали в Одесі і вибрали такий оригінальний подарунок. Пастельний портрет «Обіймашки» був намальований з двох фотографій, шляхом поєднання персонажів. Композиція і одяг довільні. Так, як портрет малювався в найкоротші терміни і з звичайних фотографій (не цифрові), порівняти на схожість не представляється можливим, але судячи по дзвінку подяки від героїв портрета-сподобалося.

Схожість в портреті «Обіймашки»

image missing
Фотографія на порівняння відсутня.

image

Сімейний портрет пастеллю на замовлення в Києві.

Сімейний портрет пастеллю на замовлення с фотографії в Києві, Україні.

 

Сімейний портрет пастеллю на замовлення в Україні, Росії, Білорусії, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Чехії, Словакії, Болгарії, Німеччині, Молдові, Придністровї.

Намалювати сімейний портрет пастеллю на замовлення в Україні, Росії, Білорусії, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Чехії, Словакії, Болгарії, Німеччині, Молдові, Придністровї.

Також Ви можете відвідати сайт-побратим цього ресурсу «ARTODGALLERY.COM»

Замовлення на портрет пастеллю «Обіймашки» надійшов з міста Венерсборг (Швеція). При виникненні у Вас бажання привітати своїх рідних і знайомих оригінальним подарунком у вигляді портрета пастеллю, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Не забувайте, що на доставку замовлення з міста Одеса в міста обласного значення України потрібно мінімум добу, а в райцентри та інші населені пункти від двох до трьох днів. Враховуйте вихідні дні пошти. Існує адресна доставка. Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами “Нової пошти”. Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту “ЕMS Ukraine”.

? Всі твори, виставлені на цьому сайті є ручною роботою і створювалися без використання сучасних копіювальних і друкарських машин (сканерів, ксероксів, принтерів, ризографів).

image

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.