image

Замовити портрет олійними фарбами.

Замовити портрет олійними фарбами.

Замовити портрет олійними фарбами на полотні в Киеві, Одесі, Кіровограді, Львові, Винниці, Луцку, Дніпрі, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Харькові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях.

Жіночий портрет маслом «Мама».

замовити портрет олійними фарбами
«Мама»
Олійна фарба, полотно.
Розмір портрета 60х50 см.
Написаний в 2018 році.
Замовлення надійшло з м Одеса, Україна
Місцезнаходження портрета: м. Одеса, Україна.

Вашій увазі представлений кольоровий одно фігурний портрет «Мама». Портрет виконаний на полотні художніми олійними фарбами. Портрет створений на замовлення у 2018 році до Дня народження мами замовника.

Подібність в портреті «Мама».

image
Приклад на подібність в портреті «Мама».

Замовити портрет олійними фарбами в Києві.

Замовити портрет олійними фарбами з фотографії в Києві, Україні.

 

Замовити портрет олійними фарбами на полотні в Україні, Росії, Білорусії, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Чехії, Словакії, Болгарії, Німеччині, Молдові, Придністровї.

Замовити портрет олійними фарбами з фотографії в Україні, Росії, Білорусії, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Чехії, Словакії, Болгарії, Німеччині, Молдові, Придністровї.

Замовлення на портрет олійною фарбою «Мама» надійшов з міста Одеса (Україна). При виникненні у Вас бажання привітати своїх рідних і знайомих оригінальним подарунком у вигляді портрета пастеллю, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Не забувайте, що на доставку замовлення з міста Одеса в міста обласного значення України потрібнf мінімум добf, а в райцентри та інші населені пункти від двох до трьох днів. Враховуйте вихідні дні пошти. Існує адресна доставка. Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників поштових послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами “Нової пошти”. Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту “ЕMS Ukraine”.

Також запрошую Вас відвідати російськомовний сайт-побратим цього ресурсу за посиланням «ARTODGALLERY.COM»

? Всі твори, виставлені на цьому сайті є ручною роботою і створювалися без використання сучасних копіювальних і друкарських машин (сканерів, ксероксів, принтерів, ризографів).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.