image

Замовити шарж ділової людини.

Замовити шарж ділової людини.

Замовити шарж ділової людини в Одесі, Києві, Ужгороді, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях, Тернополі, Хмельницькому, Дніпрі, Харькові.

Кольоровий одно фігурний дружній шарж з сюжетом на ділову людину «Новий стандарт».

замовити шарж ділової людини
«Новий стандарт»
Шарж намальований пастеллю на папері.
Розмір шаржа 30х40 см.
Намальований в 2016 році.
Замовлення надійшло з м. Києва, Україна.
Місцезнаходження шаржа Німеччина.

Коротко про сюжет кольорового тематичного дружнього шаржу на бізнесмена «Новий стандарт».

Герой дружнього шаржу «Новий стандарт» є одним із засновників фірми «НСТ». Як справжній німець любить футбол, пиво. Багато подорожує, а особливо на велосипеді. На шаржі він зображений верхи на своєму двоколісному коні з рюкзаком за спиною, фотокамерою навколо шиї і значком на грудях c написом “І я на небі” (шанувальник української рок-групи “Океан Ельзи”).

Схожість в дружньому шаржі «Новий стандарт».

фото
Фотографія на схожість в шаржі «Новий стандарт».

При виникненні у Вас бажання привітати своїх рідних і знайомих оригінальним подарунком у вигляді тематичного дружнього шаржу пастеллю, замовляйте його завчасно так, як завжди є поточна робота. Отже, для створення Вашого шаржу необхідно виділити певний час (як мінімум один день).

Корисно знати!

Резервуйте час на доставку замовлення. Не забувайте, що на доставку замовлення з міста Одеса в міста обласного значення України потрібно мінімум добу, а в райцентри та інші населені пункти від двох до трьох днів. Враховуйте вихідні дні пошти. Існує адресна доставка. Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників поштових послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами “Нової пошти”. Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту “ЕMS Ukraine”.

Також запрошую Вас відвідати російськомовний сайт-побратим цього ресурсу за посиланням «ARTODGALLERY.COM»

? Всі твори, виставлені на цьому сайті є ручною роботою і створювалися без використання сучасних копіювальних і друкарських машин (сканерів, ксероксів, принтерів, ризографів).

Замовити шарж ділової людини в Києві.

Замовити шарж ділової людини з фотографії в Києві, Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.