Зображення запису "Чарівник канцелярії".

Намалювати шарж на шефа.

Намалювати шарж на шефа.

Намалювати шарж на шефа з фото у Львові, Дрогобичі, Самборі, Стриї, Бродах, Буске, Городку, Жидачове, Жолкві, Золочеві, Перемышлях, Яворові.

Кольоровий одно фігурний дружній шарж з сюжетом на ділову людину «Чарівник канцелярії».

намалювати шарж на шефа
«Чарівник канцелярії»
Шарж намальований на папері пастеллю і угольним олівцем.
Розмір шаржа 50 х 60 сантиметрів.
Намальований в 2018 році.
Замовлення надійшло з міста Львів, Україна.
Місцезнаходження шаржа місто Львів, Україна.

Коротко про сюжет кольорового тематичного дружнього шаржу на начальника «Чарівник канцелярії».

Дружній шарж «Чарівник канцелярії» намальований на замовлення Львівського регіонального таємного круга чарівників і магів канцелярських принад «Romus». На шаржі зображений їх головний маг-гуру магічного мистецтва. Він стоїть в своєму чаклунському одязі з чарівною паличкою в руці, якраз під час проведення свого біло-магічного ритуалу, а навколо нього літають в магічному вихорі канцелярські товари.

Схожість в дружньому шаржі «Чарівник канцелярії».

Намалювати шарж на шефа
Фотографія на схожість в шаржі «Чарівник канцелярії»

При виникненні у Вас бажання привітати своїх рідних і знайомих оригінальним подарунком у вигляді тематичного дружнього шаржу пастеллю, замовляйте його завчасно так, як завжди є поточна робота. Отже, для створення Вашого шаржу необхідно виділити певний час (як мінімум один день).

Корисно знати!

Резервуйте час на доставку замовлення. Не забувайте, що на доставку замовлення з міста Одеса в міста обласного значення України потрібно мінімум добу, а в райцентри та інші населені пункти від двох до трьох днів. Враховуйте вихідні дні пошти. Існує адресна доставка. Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників поштових послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами “Нової пошти”. Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту “ЕMS Ukraine”.

Також запрошую Вас відвідати російськомовний сайт-побратим цього ресурсу за посиланням «ARTODGALLERY.COM»

? Всі твори, виставлені на цьому сайті є ручною роботою і створювалися без використання сучасних копіювальних і друкарських машин (сканерів, ксероксів, принтерів, ризографів).

Намалювати шарж на шефа у Львові.

Намалювати шарж на шефа з фотографії у Львові, Києві, Одесі, Україні.

Намалювати шарж на шефа з фотографії в Україні, Росії, Білорусії, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Чехії, Словакії, Болгарії, Німеччині, Молдові, Придністровї.

Намалювати дружній шарж на шефа з фотографії в Україні, Росії, Білорусії, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Чехії, Словакії, Болгарії, Німеччині, Молдові, Придністровї.

One thought on “Шарж на шефа «Чарівник канцелярії».”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.