Замовити шарж в Одесі.

Замовити шарж в Одесі, Ананьєві, Арцизі, Балті, Березівці, Білгород-Дністровську, Біляївці, Болграді, Великій Михайлівці, Іванівці, Южному, Приморську, Ізмаїлі, Кілії, Кодимі, Доброславі, Котовську, Красних Вікнах, Любашівці, Миколаївці, Овідіополі, Рені, Роздільній, Саврані, Сараті, Тарутиному, Татарбунарах, Фрунзівці, Ширяєвому.

 

Кольоровий одно фігурний тематичний дружній шарж «На дикому кабані».

 

замовити шарж в одесі
«На дикому кабані»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 50 х 60 сантиметрів.
Намальований в 2016 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Заказать тематический шарж в Одессе и Киевской области.

Вашій увазі представлений дружній шарж на керівника однієї із одесьих будівельних кампаній. Головний герой дружнього шаржу зображений верхи на дикому кабані. В руці улюблена мисливська рушниця, а поруч вірний друг по полюванню-пес породи ротвейлер. Також не забули, яка спеціальність у героя шаржа. На голові намальована будівельна каска з назвою підприємства «Чорномор’я плюс».

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «На дикому кабані».

приклад на похожість
Приклад на похожість в дружньому шаржі «На дикому кабані».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Не забувайте, що не зважаючи на те, що майстерня знаходиться в місті Одеса, на доставку замовлення по місту Одеса потрібно від двох годин при доставці кур’єром і до одної доби поштою.

В такі райцентри Одеської області і, як Ананьїв, Арциз, Балта, Березівка, Білгород-Дністровський, Біляївка, Болград, Велика Михайлівка, Іванівка, Ізмаїл, Кілія, Кодима, Доброслав (Комінтернівське), Котовськ, Красні Окни, Любашівка, Миколаївка, Овідіополь, Рені, Роздільна, Саврань, Сарата, Тарутине, Татарбунари, Фрунзівка, Ширяєве, Южне, Іллічівськ (Приморськ) та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

Замовити шарж в Одесі, Южному, Ізмаїлі, Приморську.

Замовити шарж в Одесі, Іванівці, Южному, Приморську, Ізмаїлі, Кілії, Кодимі, Доброславі, Котовську, Красних Вікнах, Любашівці, Миколаївці, Овідіополі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.