Дружній шарж (фр. Charge)-це сатиричне або добродушно-гумористичне зображення (зазвичай веселий портрет), в якому при дотриманні зовнішньої схожості змінені і виділені найбільш характерні риси моделі. Хоча шаржі і прийнято часто порівнювати з карикатурою, вони на відміну від неї, не висміюють недоліки героя. Шаржі добродушні, змушують людей посміхатися, але ніяк не посміятися над намальованими персонажами. Дружній шарж є веселим, неповторним і оригінальним художнім твором ручної роботи (єдиним в світі). На відміну від безлічі інших подарунків, шарж завжди знаходиться в центрі уваги і займе, почесне місце у Вас в будинку або на будь-якій урочистій події.

Дружній шарж.

Дружній шарж, карикатура, веселий портрет з фото на замовлення.

Дружній шарж, карикатура, веселий портрет з фото на замовлення в Києві, Львові, Одесі, Тернополі, Ужгороді, Миколаєві, Вінниці, Луцьку, Луганску, Кропивницькому (Кіровограді), Дніпрі (Дніпропетровську), Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Полтаві, Рівному, Сумах, Харкові, Херсоні, Хмельницьку, Черкасах, Чернігові, Чернівцях.

Дружеские шаржи, веселые портреты и карикатуры с фото на заказ в Україні, Росії, Білорусі, Латвії, Литві, Естонії, Польщі, Чехії, Словаччині, Болгарії, Німеччині, Угорщині.

чорно-білі шаржі
ЧОРНО-БІЛІ ДРУЖНІ ШАРЖІ, ВЕСЕЛІ ПОРТРЕТИ І КАРИКАТУРИ

Завітати в галерею

дружній шарж
КОЛЬОРОВІ ДРУЖНІ ШАРЖІ, ВЕСЕЛІ ПОРТРЕТИ І КАРИКАТУРИ

Завітати в галерею

багатофігурні шаржі
ЧОРНО-БІЛІ І КОЛЬОРОВІ ДРУЖНІ ШАРЖІ З СЮЖЕТОМ

Завітати в галерею

 

Дружній шарж, карикатура, веселий портрет з фото на замовлення.

Дружній шарж, карикатура, веселий портрет з фото на замовлення в Києві, Львові, Одесі, Тернополі, Ужгороді, Миколаєві, Вінниці, Луцьку, Луганску, Кропивницькому (Кіровограді), Дніпрі (Дніпропетровську), Донецьку, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Полтаві, Рівному, Сумах, Харкові, Херсоні, Хмельницьку, Черкасах, Чернігові, Чернівцях.

image

 

Як замовити дружній шарж з фотографії і що потрібно від Вас, щоб його вдало виконати:

1. Дружній шарж може бути виконаний з натури (тільки для жителів Одеси) і по фотографії (у вигляді сюрпризу-подарунка). У другому варіанті замовлення доставляється поштою або кур’єрською службою.

2. Надішліть мені електронного листа і в ньому докладно опишіть, що конкретно Вас цікавить.

3. Придумайте цікавий (оригінальний) сюжет або запропонуйте розробити його спільно. Картина, так, як і людина зображена на ній повинна бути неповторна.

3. До листа бажано прикласти одну або кілька фотографій з коротким описом. Постарайтеся не перевантажувати сюжет дружнього шаржу дрібними деталями. По можливості виберіть одне фото або декілька фотографій, де людина на себе схожа. Це пов’язано з фотогенічністю деяких людей, застільними варіантами знімків, фотографіями не в фокусі і знятими з дуже великої відстані.

4. Вкажіть розмір дружнього шаржу і матеріал (пастель, олійна фарба, акрил, олівець, сепія тощо).

Термін виконання:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Не забувайте, що на доставку замовлення з міста Одеса в міста обласного значення України потрібно мінімум добу , а в райцентри та інші населені пункти від двох до трьох днів . Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка. Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти». Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

 

image

 

Увага! Увага! Увага!

Шановні гості! Найближчим часом цей сайт повністю заговорить українською мовою. Так само відвідайте російськомовний сайт, який знаходиться за адресою artodgallery.com

Уважаемые гости! В ближайшее время этот сайт полностью заговорит на украинском языке. Так-же посетите русскоязычный сайт, который находится по адресу artodgallery.com

 

image

 

Випадки, в яких я обов’язково відмовлю в виконанні замовлення.

Перше ні це випадки, коли замовник навмисно намагається сконцентрувати увагу глядача на зовнішніх вроджених чи набутих вадах.

Друге ні – замовник концентрує увагу на душевних хворобах, як головних героїв шаржу так і другорядних (члени сім’ї, знайомі, друзі).

Третє ні шаржі на релігійну тематику або з релігійними атрибутами.

Четверте ні – політичні шаржі, в яких політики чи їх представники ллють бруд на своїх опонентів.

П’яте ні – коли замовник дає мені зрозуміти, що сильно любить “шару”.

Шосте ні – замовник з самого початку проявляє зневагу до праці художника в цілому.

Сьоме ні – шаржі порнографічного характеру або зображають насилля над людиною (твариною). Поясняю: можно намалювати як дитина тягне за хвіст кота (тут всі ми були трошки розбишаками в дитинстві) і ні в якому разі не буде намальовано як та ж дитина відрізає у кота хвіст.

 

image