Шарж на замовлення з фотографії.

Шарж на замовлення з фотографії.

Шарж на замовлення з фотографії в Одесі, Києві, Львові, Тернополі, Хмельницькому, Ужгороді, Чернівцях, Луцьку.

Шарж на замовлення з фотографії в Одесі.

Ви можете замовити портрет з фотографії або натури в Одессі, Ананьеві, Арцизі, Балті, Березовці, Білгород-Дністровському, Беляївці, Измаїлі, Килії, Кодыме, Доброславі, Котовску, Южному.

Шарж на замовлення з фотографії в Києві.

Замовити портрет з фотографії або натури в Киеві, Білій Церкві, Борисполі, Броварах, Василькові, Вышгороді, Іванкові, Ірпені, Обухові, Переяслав-Хмельницкому, Славутичі, Яготині.

Шарж на замовлення з фотографії у Львові.

Замовити портрет з фотографії у Львові, Бродах, Дрогобычі, Жидачеві, Жолкве, Золочеві, Перемышлях, Самборі, Сколі, Старому Самборі, Стрыї, Явороі.

Шарж на замовлення з фотографії в Чернівцях.

Замовити портрет в Чернівцях, Віжниці, Герці, Сокирянах, Сторожинці, Хотині.

Шарж на замовлення з фотографії в Ужгороді.

Вы можете замовити портрет, шарж, карикатуру, копію картини на подарунок в Ужгороді, Берегово, Великому Березному, Виноградові, Воловці, Иршаві, Міжгірї, Мукачево, Перечині, Рахові, Сваляві, Солотвино, Тячеві, Хусті, Чопі.

Шарж на замовлення з фотографії в Івано Франківську.

Портрет на замовлення з фотографії або натури в Івано Франківську, Богородчанах, Болехове, Верховине, Ворохте, Галиче, Городенке, Долине, Калуше, Коломые, Косове, Надворной, Рогатині, Снятыні, Тлумачі, Яремчі.

Шарж на замовлення з фотографії в Хмельницькому.

Замовити портрет з фотографії в Хмельницькому, Білогірї, Дунаївцях, Изяславі, Камянець-Подільському.

Замовити портрет з фотографії або натури в Тернополі.

Замовити портрет, копію картини в Тернополі, Бережанах, Борщеві, Бучачі, Гусятині, Кременці, Лановцях.

Замовити портрет з фотографії або натури в Луцьку.

Вы можете замовити портрет з фотографії або натури в Луцьку, Володимирі-Волынському, Ковелі, Локачах, Любешові, Любомлі, Маневичах, Нововолынському.

 Дружній шарж (фр. Charge)-це сатиричне або добродушно-гумористичне зображення (зазвичай веселий портрет), в якому при дотриманні зовнішньої схожості змінені і виділені найбільш характерні риси моделі. Хоча шаржі і прийнято часто порівнювати з карикатурою, вони на відміну від неї, не висміюють недоліки героя. Шаржі добродушні, змушують людей посміхатися, але ніяк не посміятися над зображуваними. Дружній шарж є веселим, неповторним і оригінальним художнім твором ручної роботи (єдиним в світі). На відміну від безлічі інших подарунків, шарж завжди знаходиться в центрі уваги і займе, почесне місце у Вас в будинку або на будь-якоій урочистій події.

Заказать портрет, шарж, карикатуру, копию картины в подарок с фото

КОЛЬОРОВІ ОДНО ФіГУРНІ ДРУЖНІ ШАРЖІ З СЮЖЕТОМ, НАМАЛЬОВАНІ НА ПАПЕРІ ПАСТЕЛЛЮ І УГОЛЬНИМ ОЛІВЦЕМ

 

В галерею

 

Заказать портрет, шарж, карикатуру, копию картины в подарок с фотографии

ОДНО І БАГАТОФІГУРНІ ЧОРНО-БІЛІ ДРУЖНІ ШАРЖІ, ВЕСЕЛІ ПОРТРЕТИ І КАРИКАТУРИ, НАМАЛЬОВАНІ НА ПАПЕРІ ГРАФІТНИМ ОЛІВЦЕМ, СЕПИЄЮ АБО СОУСОМ

 

В галерею

 

Заказать портрет, шарж, карикатуру, копию картины в подарок с фотографии

ЧОРНО-БІЛІ ТА КОЛЬОРОВІ БАГАТОФІГУРНІ ДРУЖНІ ШАРЖІ, ВЕСЕЛІ ПОРТРЕТИ, І КАРИКАТУРИ З СЮЖЕТОМ, НАМАЛЬОВАНІ НА ПАПЕРІ ПАСТЕЛЛЮ АБО ЗМІШАНИМ МАТЕРІАЛОМ

 

В галерею

 

Заказать портрет, шарж, карикатуру, копию картины в подарок с фото в Украине, России, Белоруссии, Польше, Чехии, Германии, Литве.

Заказать портрет, шарж, карикатуру, копию картины в подарок с фото в Украине, России, Белоруссии, Польше, Чехии, Германии, Литве, Латвии, Эстонии, Молдавии.

Більше шаржів і карикатур можно побачити на сторінці «Шарж» в трьох розділах «Чорно-білі шаржі» , «Кольорові одно фігурні шаржі з сюжетом» і «Кольорові багатофігурні шаржі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.