Мініатюра сторінки шаржу «НЛО. Викрадення».

Замовити шарж в Запоріжжі.

Замовити шарж в Запоріжжі та таких містах Запоріжської області, як Якимівка, Бердянськ, Василівка, Велика Білозерка, Веселе, Вільнянськ, Гуляйполе, Кам’янка-Дніпровська, Куйбишеве, Мелітополь, Михайлівка, Новомиколаївка, Оріхів, Пологи, Приазовське, Приморськ, Розівка, Токмак, Чернігівка, Енергодар.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«НЛО. ВИКРАДЕННЯ»

Замовити шарж в Запоріжжі
«НЛО. Викрадення»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 50 х 70 сантиметрів.
Намальований в 2017 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Замовити шарж в Запоріжжі.

Замовити шарж в Запоріжжі і в Запоріжській області.

На прохання дружини героя дружнього шаржу «НЛО. Викрадення» він зображений викраденим серед темної ночі інопланетянами, з прилетівшими на Землю. Шарж намальований в основному темних тонах, а сам викрадений одягнений в камуфляжну форму і чорну футболку-улюблені тони, кольори і одяг героя.

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «НЛО. Викрадення».

Приклад на схожість в шаржі «НЛО. Викрадення».
Приклад на схожість в дружньому шаржі «НЛО. Викрадення».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Запоріжжя потрібно до однієї доби поштою

В такі міста Запоріжської області, як Якимівка, Бердянськ, Василівка, Велика Білозерка, Веселе, Вільнянськ, Гуляйполе, Кам’янка-Дніпровська, Куйбишеве, Мелітополь, Михайлівка, Новомиколаївка, Оріхів, Пологи, Приазовське, Приморськ, Розівка, Токмак, Чернігівка, Енергодар та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

 

◁ Попередній Наступний ▷

 

image

 

Замовити шарж в Тернополі, Бережанах, Борщеві, Бучачі, Гусятині, Заліщиках.

Замовити шарж в Тернополі, Бережанах, Борщеві, Бучачі, Гусятині, Заліщиках, Збаражі, Зборові, Козовій, Кременці, Ланівцях, Монастириську, Підволочиську, Підгайцях, Почаєві, Скалаті, Теребовлі, Хоросткові, Чорткові, Шумську.

Внимание!

Уважаемые русскоязычные гости! Для Вашего удобства посетите русскоязычный сайт, который находится по адресу artodgallery.com

 

image

 

Замовити шарж в Тернополі та таких містах Тернопільської області, як Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Почаїв.

Замовити шарж в Тернополі та таких містах Тернопільської області, як Бережани, Борщів, Бучач, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Почаїв, Скалат, Теребовля, Хоростків, Чортків, Шумськ.

ДОДАТИ КОМЕНТАР

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.