Мініатюра сторінки шаржу «Цариця сантех бази».

Намалювати шарж в Харкові.

Намалювати шарж в Харкові та таких містах Харківської області, як Балаклія, Барвінкове, Близнюки, Богодухів, Борова, Валки, Великий Бурлук, Вовчанськ, Дворічна, Дергачі, Зачепилівка, Зміїв, Золочів, Ізюм, Кегичівка, Коломак, Красноград, Краснокутськ, Куп’янськ, Лозова, Нова Водолага, Первомайський, Печеніги, Сахновщина, Чугуїв, Шевченкове.

 

Кольоровий одно фігурний тематичний дружній шарж «Цариця сантех бази».

 

намалювати шарж в харкові
«Цариця сантех бази»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 50 х 60 сантиметрів.
Намальований в 2015 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Намалювати шарж в Харкові і в Харківській області.

Намалювати шарж в Харкові і в Харківській області.

Вашій увазі представлений дружній шарж на головного бухгалтера складу-магазину сантехніки. Вона намальована на тлі палацу сантехніки в образі цариці, що тримає в руках обов’язкові монарші приналежності-скіпетр (сан тих труба) і державу (вентиль-заглушку).

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «Цариця сантех бази».

намалювати шарж в харкові
Приклад на похожість в дружньому шаржі «Цариця сантех бази».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Харків потрібно до одної доби поштою.

В такі міста Харківської області, як Балаклія, Барвінкове, Близнюки, Богодухів, Борова, Валки, Великий Бурлук, Вовчанськ, Дворічна, Дергачі, Зачепилівка, Зміїв, Золочів, Ізюм, Кегичівка, Коломак, Красноград, Краснокутськ, Куп’янськ, Лозова, Нова Водолага, Первомайський, Печеніги, Сахновщина, Чугуїв, Шевченкове та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

 

? Попередня Наступна ?

 

Намалювати шарж в Харкові, Балаклії, Змієві, Золочеві, Ізюмі.

Намалювати шарж в Харкові та таких містах Харківської області, як Дворічна, Дергачі, Зачепилівка, Зміїв, Золочів, Ізюм, Кегичівка, Коломак, Красноград, Краснокутськ, Куп’янськ, Лозова, Нова Водолага, Первомайський, Печеніги, Сахновщина, Чугуїв, Шевченкове.

Намалювати шарж в Харкові, Куп’янську, Лозовій, Чугуєві, Шевченковому.

Намалювати шарж в Харкові, Балаклії, Барвінковому, Близнюках, Богодухові, Боровій, Валках, Великому Бурлуку, Вовчанську.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.