Мініатюра сторінки шаржу «Дитина капітана Гранта».

Намалювати шарж в Херсоні.

Намалювати шарж в Херсоні, Генічеську, Горностаївці, Каланчаку, Каховці, Бериславі, Голій Пристані, Новотроїцькому, Скадовську, Цюрупинську.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«ДИТИНА КАПІТАНА ГРАНТА»

шарж
«Дитина капітана Гранта»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 40 х 50 сантиметрів.
Намальований в 2015 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Намалювати шарж в Херсоні і Херсонській області.

Намалювати шарж в Херсоні і Херсонській області.

Герой шаржу «Дитина капітана Гранта» за характером завжди спокійний і розважливий чоловік. Любить диванні подорожі в світ з книгою в руці та накручуванням на пальці клаптика волосся. В цьому нелегкому захопленні його завжди супроводжує вірний друг-собака породи такса.

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «Дитина капітана Гранта».

намалювати шарж в херсоні
Приклад на схожість в дружньому шаржі «Дитина капітана Гранта».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Херсон потрібно до однієї доби поштою і п’ять-шість годин маршрутним таксі, за умови, що замовник в відповідний час зустріне посилку особисто в Херсоні на автовокзалі. 

В такі міста Херсонської області, як Берислав, Білозерка, Велика Лепетиха, Велика Олександрівка, Верхній Рогачик, Високопілля, Генічеськ, Гола Пристань, Горностаївка, Іванівка, Каланчак, Каховка, Нижні Сірогози, Нововоронцовка, Новотроїцьке, Скадовськ, Цюрупинськ, Чаплинка та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

 

? Попередній Наступний ?

 

Намалювати шарж в Херсоні, Бериславі, Білозерці, Великій Лепетисі, Великій Олександрівці, Верхньому Рогачику, Високопіллі, Генічеську.

Намалювати шарж в Херсоні, Бериславі, Білозерці, Великій Лепетисі, Великій Олександрівці, Верхньому Рогачику, Високопіллі, Генічеську, Голій Пристані, Горностаївці, Іванівці, Каланчаку, Каховці, Нижніх Сірогозах, Нововоронцовці, Новотроїцькому, Скадовську, Цюрупинську, Чаплинці.

Замовити шарж в Херсоні та таких містах Херсонської області, як Берислав, Білозерка, Велика Лепетиха, Велика Олександрівка, Верхній Рогачик, Високопілля, Генічеськ, Скадовськ, Цюрупинськ, Чаплинка.

Замовити шарж в Херсоні та таких містах Херсонської області, як Берислав, Білозерка, Велика Лепетиха, Велика Олександрівка, Верхній Рогачик, Високопілля, Генічеськ, Гола Пристань, Горностаївка, Іванівка, Каланчак, Каховка, Нижні Сірогози, Нововоронцовка, Новотроїцьке, Скадовськ, Цюрупинськ, Чаплинка.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.