Зображення сторінки «Фотоскейтбордінг».

Намалювати шарж в Луцьку.

Намалювати шарж в Луцьку та таких містах Волинської області, як Володимир-Волинський, Горохів, Іваничі, Ківерці, Камінь-Каширський, Ковель, Локачі, Любешів, Любомль, Маневичі, Нововолинськ, Ратне, Рожище, Стара Вижівка, Турійськ, Шацьк.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«ФОТОСКЕЙТБОРДИНГ»

Намалювати шарж в Луцьку
«Фотоскейтбордінг»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 50 х 60 сантиметрів.
Намальований в 2014 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Намалювати кольоровий шарж в Луцьку і в Волинській області.

Намалювати шарж з фотографії в Луцьку і в Волинській області.

Головний герой дружнього шаржу «Фотоскейтбордінг» активно захоплюється фотографією, майстерно катається на скейті і колекціонує радіокеровані машинки.

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «Фотоскейтбордінг».

намалювати шарж в луцьку
Приклад на похожість в дружньому шаржі «Фотоскейтбордінг».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Луцьк потрібно до однієї доби поштою.

В такі міста Волинської області, як Володимир-Волинський, Горохів, Іваничі, Ківерці, Камінь-Каширський, Ковель, Локачі, Любешів, Любомль, Маневичі, Нововолинськ, Ратне, Рожище, Стара Вижівка, Турійськ, Шацьк та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

Намалювати дружній шарж на замовлення.

Намалювати одно фігурний шарж на замовлення з фотографії в Луцьку, Володимир-Волинському, Горохові, Іваничах, Ківерцях, Камінь-Каширському, Ковелі, Локачах, Любешові, Любомлі, Маневичах, Нововолинську, Ратному, Рожище, Старій Вижівці, Турійську, Шацькому.

Намалювати дружній шарж в Луцьку та таких містах Волинської області, як Володимир-Волинський, Горохів, Іваничі, Ківерці, Камінь-Каширський, Ковель.

Намалювати на замовлення шарж в Луцьку та таких містах Волинської області, як Володимир-Волинський, Горохів, Іваничі, Ківерці, Камінь-Каширський, Ковель, Локачі, Любешів, Любомль, Маневичі, Нововолинськ, Ратне, Рожище, Стара Вижівка, Турійськ, Шацьк.

 

? Попередній Наступний ?

 


Запрошую відвідати інший сайт, який знаходиться за адресою «ARTODGALLERY»


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.