Мініатюра сторінки шаржу «Білайн».

Намалювати шарж в Миколаєві.

Намалювати шарж в Миколаєві, Арбузинці, Баштанці, Березанці, Березнегуватому, Братському, Веселинові, Вознесенську, Врадіївці, Доманівка, Єланці, Казанці, Кривому Озері, Новому Бузі, Новій Одесі, Очакові, Первомайському, Снігурівці.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«БІЛАЙН»

намалювати шарж в миколаєві
«Білайн»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 60 х 50 сантиметрів.
Намальований в 2010 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Намалювати шарж в Миколаєві і Миколаївській області.

Намалювати шарж в Миколаєві і Миколаївській області.

Герой дружнього шаржу «Білайн» веде активний і здоровий спосіб життя. любить подорожувати і підводні екскурсії. Працює у фірмі «Білайн».

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «Білайн».

намалювати шарж в миколаєві
Приклад на схожість в дружньому шаржі «Білайн».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Миколаїв потрібно до однієї доби поштою і три-п’ять годин маршрутним таксі, за умови, що замовник в відповідний час зустріне посилку особисто в Миколаєві на автовокзалі. 

В такі міста Миколаївської області, як Арбузинка, Баштанка, Березанка, Березнегувате, Братське, Веселинове, Вознесенськ, Врадіївка, Доманівка, Єланець, Казанка, Криве Озеро, Новий Буг, Нова Одеса, Очаків, Первомайськ, Снігурівка та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

 

? Попередній Наступний ?

 

Намалювати шарж в Миколаєві, Арбузинці, Баштанці, Березанці, Березнегуватому.

Намалювати шарж в Миколаєві, Арбузинці, Баштанці, Березанці, Березнегуватому, Братському, Веселинові, Вознесенську, Врадіївці, Доманівка, Єланці, Казанці, Кривому Озері, Новому Бузі, Новій Одесі, Очакові, Первомайському, Снігурівці.

Намалювати шарж в Миколаєві та таких містах Миколаєвської області, як Арбузинка, Баштанка, Березанка, Березнегувате.

Намалювати шарж в Миколаєві та таких містах Миколаєвської області, як Арбузинка, Баштанка, Березанка, Березнегувате, Братське, Веселинове, Вознесенськ, Врадіївка, Доманівка, Єланець, Казанка, Криве Озеро, Новий Буг, Нова Одеса, Очаків, Первомайськ, Снігурівка.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.