Зображення сторінки «Риба Фішь».

Намалювати шарж в Ужгорожі.

Намалювати шарж в Ужгороді та таких містах Закарпатської області, як Берегово, Великий Березний, Виноградів, Воловець, Іршава, Міжгір’я, Мукачево, Перечин, Рахів, Свалява, Солотвино, Тячів, Хуст, Чоп.

КОЛЬОРОВИЙ ОДНО ФІГУРНИЙ ДРУЖНІЙ ШАРЖ З СЮЖЕТОМ

«РИБА-ФІШЬ»

намалювати шарж в ужгороді
«Риба-Фішь»
Шарж створений на папері пастеллю.
Розмір шаржу 50 х 60 сантиметрів.
Намальований в 2016 році.
Шарж знаходиться в приватній колекції.

Намалювати шарж в Ужгороді і Закарпатській області.

Намалювати шарж в Ужгороді і Закарпатській області.

Рибалка. Трошки похмурий. Зловив. Не маленьку… . Поясню лише про рибу «Фішь» (чомусь згадалось). Іду якось по «Привозу» і питаю у продавця назву риби. Він і відповідає: «Це закордонна рибка. Беріть, беріть. Не пошкодуєте. Дуже рідкісна і цінна. Називається рибка «Фішь». Зі сміху мало не помер тому, що був це просто короп.

 

Фотографія на порівняння в дружньому шаржі «Риба-Фішь».

намалювати шарж в ужгороді
Приклад на похожість в дружньому шаржі «Риба-Фішь».

Термін виконання замовлення:

Дружній шарж на одну людину виконується від одного до трьох днів. На створення багатофігурних шаржів, де намальовано більше двох осіб з складними композиціями і на великих форматах паперу потрібно більше часу.

Якщо у Вас виникло бажання замовити собі або своїм рідним і знайомим оригінальний подарунок у вигляді дружнього шаржу, замовляйте його завчасно.

Резервуйте час на доставку замовлення. Майстерня знаходиться в місті Одеса. На доставку замовлення з міста Одеси в місто Ужгород потрібно до однієї доби поштою.

В такі міста Закарпатської області, як Берегово, Великий Березний, Виноградів, Воловець, Іршава, Міжгір’я, Мукачево, Перечин, Рахів, Свалява, Солотвино, Тячів, Хуст, Чоп та інші населені пункти замовлення доставляється від двох до трьох днів .

Також потрібно враховувати вихідні дні пошти. Існує адресна доставка.

Розцінки на доставку, упаковку, вартість за обсяг і вага картин дивіться на сайтах постачальників послуг. Я особисто вважаю за краще користуватися послугами «Нової пошти».

Для доставки Вашого замовлення за межі України я використовую Міжнародну прискорену пошту «ЕMS Ukraine».

Намалювати шарж в Ужгороді, Берегово, Великому Березному, Виноградові, Воловці, Іршаві.

Намалювати шарж в Ужгороді, Берегово, Великому Березному, Виноградові, Воловці, Іршаві, Міжгір’ї, Мукачевому, Перечині, Рахові, Сваляві, Солотвино, Тячеві, Хусті, Чопі.

Замовити шарж в Ужгороді та таких містах Закарпатської області, як Берегово, Великий Березний, Виноградів, Воловець, Іршава, Міжгір’я, Мукачево.

Замовити шарж в Ужгороді та таких містах Закарпатської області, як Берегово, Великий Березний, Виноградів, Воловець, Іршава, Міжгір’я, Мукачево, Перечин, Рахів, Свалява, Солотвино, Тячів, Хуст, Чоп.

 

? Попередній Наступний ?

 


Запрошую відвідати інший сайт, який знаходиться за адресою «ARTODGALLERY»


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.