Замовити портрет, шарж, карикатуру, картину з фотографії онлайн.

Замовити портрет, шарж, карикатуру, картину з фотографії онлайн в Одесі, Києві, Луганську, Кіровограді, Львові, Винниці, Луцку, Дніпрі, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано Франківську, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Харькові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Донецьку, Чернівцях.

замовити портрет шарж карикатуру картину з фотографії онлайн

Всі ми рано чи пізно робимо придбання в Інтернеті і часто задаємо собі подібні питання:

– Які гарантії, тощо?

– Чи не станеться чи якийсь обман?

– Якої якості товар?

– Чи варто робити передоплату або платити по факту?

– Як доставить замовлення поштова служба і чи буде відшкодована страховка, якщо раптом, будуть ушкодження в дорозі?

separator-bar

(Постійним клієнтам читати не обов’язково)

Одно фігурні портрети або дружні шаржі виконані пастеллю або олівцем виконуються без передоплати.

Відразу після виконання замовлення, по електронній пошті надсилається лист з фотографією всієї роботи, але з захистом водяними знаками. Також до листа (за бажанням замовника) прикріплюється одна або кілька фото з фрагментами роботи.

За багатофігурний портрет або дружній шарж передоплата здійснюється індивідуально.

Наприклад, у Вас через деякий час відбудеться святковий захід. Вами було прийнято рішення кожному з гостей подарувати дружні шаржі. Я витрачаю робочий час і матеріал на створення Вашого замовлення, при цьому займаюся тільки їм, тому, що час обмежений. В кінці-кінців щось у Вас не склалося. Правильне рішення дуже просте. Замовляючи багатофігурний шарж або портрет на одному аркуші передоплата обов’язкова в будь-якому випадку так, як картина загальна для всіх і розділити її на шматки немає можливості.

На різних аркушах здійснюється поетапний розрахунок . За перший шарж або портрет розрахунок за повною вартістю (без знижок) і оплата першого замовлення є авансом за наступний. За другу то-ж саме але вже знижка за домовленістю (за кількість робіт) і далі по зменшенню до повного виконання замовлення. Виконана робота може бути прислана Вам частинами або, за бажанням, в кінці все разом.

З причини високої собівартості матеріалу портрети написані фарбою (масло, акрил, темпера, акварель) на полотні або іншій основі авансируются обов’язково незалежно від кількості осіб або складності замовлення.

Існує система знижок на багатофігурні портрети і шаржі.

Переконавшись в тому, що робота виконана повністю і влаштовує якість виконання провадиться оплата замовлення повністю.

Я ніколи не розумів і не розумію людей, які говорять, що у них вже був досвід придбання невдалого твору у кого-то. Чому купили і тепер скаржитеся? Чому говорите, що художник же трудився і витратив час, матеріал і Вам не зручно було не купити ? Не подобається-не купуйте. Безвихідних ситуацій не буває. На крайній випадок резервує час і якщо немає подібності або робота виконана не на рівні робіть відмову від замовлення і подаруйте що-небудь інше.

Наочний приклад всього процесу:

Приклад захищеної водяними знаками фотографії, що висилається замовнику.
Приклад, захищеної водяними знаками фотографії, що висилається замовнику.

Для чого на фото наноситься захист? Були випадки, коли недобросовісну замовник, за допомогою друку збільшив фотографію шаржу і це його задовольнило повністю, а оригінал і оплата за нього стали не актуальними.

 

КОНТАКТНА ФОРМА

sshot-1-min

Ваше Імя: (обов'язково)

Ваш номер телефону: (обов'язково)

Ваш e-mail: (обов'язково)

Ваше місце проживання: (обов'язково)

Тема:

Термін виконання: (обов'язково)

Повідомлення:

Додати файл:

Докажіть, що Ви не робот! (обов'язково)

 

Контактна форма призначена для коротких повідомлень. Фотографії та основну інформацію обов’язково надсилайте тільки на електронну пошту.

E-mail:

artodgallery@gmail.com

sshot-1-min

Контактные номера:

+38(067)9433526

+38(066)2641224

+38(04855)91283

sshot-1-min

 

УДАЧІ ВАМ! З ПОВАГОЮ ЮРІЙ ГРИНЮК!

Замовити портрет, шарж, карикатуру, картину з фотографії онлайн в Одесі, Києві, Луганську, Кіровограді, Львові, Винниці, Луцку, Дніпрі, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано Франківську, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Харькові, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові, Чернівцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.